BURSAGAZ YENİ PROJELERLE YENİ BİR YILIN STARTINI VERDİ

2013 yılı çalışmalarını değerlendiren Bursagaz 2014 yılı projelerini, düzenlediği Çalışan Paylaşım Toplantısı ile tüm çalışanlarına duyurdu.

Enerji sektöründe yenilikçi yaklaşımlarıyla adından sıkça söz ettiren EWE AG’nin Türkiye’deki en büyük yatırımı olan Bursagaz, başarıyla geçen 2013 yılını değerlendirmek ve 2014 yılı projelerini tüm çalışanları ile paylaşmak amacıyla Almira Hotel’de Çalışan Paylaşım Toplantısı düzenledi.

Çalışan Paylaşım Toplantısı’nda bir konuşma yapan Bursagaz Genel Müdürü Ahmet Hakan Tola 2013’ün tüm hedeflerin gerçekleştirildiği başarılı bir yıl olduğunu vurgulayarak, tüm Bursagaz çalışanlarına gösterdikleri gayretlerden ve başarılardan dolayı teşekkür etti. 2013 yılında hedeflere ulaşma noktasında yapılan çalışmaları ve bu çalışmalar sonucunda ulaşılan rakamları değerlendiren Tola, Bursagaz’ın dünya klasmanında örnek bir şirket olma vizyonunu yineledi.

Bursagaz Eğitim Gönüllüleri Derneği Başkanı Mehmet Yaşar Çerçi ise, dernek faaliyetleriyle ilgili çalışanları bilgilendirdiği konuşmasında, dernek gelirlerinin üye aidatı, şirket katkısı ve bağışlar ile sağlandığını belirtti. Engelli Eğitimini Kolaylaştıralım, Topluma Değer Katalım isimli projelerine 2014 yılında da devam ederek toplamda 100 okulu yenilemeyi hedeflediklerini belirten Çerçi, ayrıca bu yıl içerisinde çok özel bir projeye daha imza atarak Bursa’da ilk olacak olan özel eğitim anaokulunun temelini atacaklarını duydurdu. Çerçi, özel eğitim anaokulunu 2015 eğitim öğretim yılına yetiştirmeyi hedeflediklerini kaydetti.

Bursagaz’daki birimlerin sunumunun ardından kürsüye çıkan EWE Enerji Genel Müdür Yardımcısı Özkan Akyıldız EWE Türkiye’nin elektrik ticareti pazarına girme projesi hakkında detayları paylaştı. EWE’nin satınalma, dengeleme ve toptan ticaret alanlarında çok önemli tecrübeleri bulunduğunu belirten Akyıldız, bu tecrübeyi elektrik pazarına aktararak bu pazarda güçlü bir oyuncu haline dönüşebileceklerini dile getirdi. EWE AG’nin Almanya’da uzun yıllardır elde etmiş olduğu bir perakende tecrübesi bulunduğunu ve bu tecrübesini Türkiye elektrik pazarına aktararak müşteri gözünde farklılık yaratabileceğine vurgu yapan Akyıldız, EWE’nin doğal gaz faaliyetlerine elektrik faaliyetini de eklemesi ile müşterilerine tek kaynaktan tüm enerji ihtiyacını karşılayabilme imkânını sunacağını vurguladı. bursagaz

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir