GÜNDER’den güneş yatırımcılarına mevzuat eğitimi

Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu–Türkiye Bölümü’nün (GÜNDER), düzenlediği “Güneş Enerjisi Sistemlerinde Mevzuat, Projelendirme, Ürün ve Hizmet Standartları, Mahsuplaşma Süreci Yönetimi” başlıklı eğitim 7-8 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul Ritz Carlton Otel’de gerçekleştirilecek.

Türkiye güneş enerjisi sektörünün öncü kuruluşu Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu–Türkiye Bölümü (GÜNDER), güneş yatırımcılara yönelik eğitimlerine devam ediyor. GÜNDER’in “Güneş Enerjisi Sistemlerinde Mevzuat, Projelendirme, Ürün ve Hizmet Standartları, Mahsuplaşma Süreci Yönetimi” başlıklı eğitimi 7-8 Şubat 2014 tarihleri arasında İstanbul Ritz Carlton Otel’de gerçekleştirilecek.

“GES Santralleri ve İlgili Mevzuat”, “GES Santralleri ve Projelendirme”, “GES Santralleri ve Kabul İşlemleri”,  “Fotovoltaik Güç Sistemlerinde İzleme ve Değerlendirme “, “Fotovoltaik Güç Sistemleri Saha Tecrübesi”,  “Lisanssız Elektrik Üretiminde Mahsuplaşma” başlıklarının ele alınacağı eğitim TEDAŞ, GÜNDER, UFTP ve TÜREB uzmanları tarafından verilecek.

Eğitim programının detayları için lütfen linki tıklayınız…

gunder eğitim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir